Нагороди
відзнаки за окремі рішення та загалом за позитивні зміни соціально-економічного характеру, яких вдалося досягнути завдяки впровадженню технології NComputing
2015 Digital Edge India - Найбільш ефективний тонкий клієнт для шкіл K12
В Індії NComputing продовжує домінувати - 67% ринку тонких клієнтів. Понад 1,5 мільйона місць розгорнуті по всій країні, понад 50000 урядових шкіл та 20000 приватних навчальних закладів використовують тонкі клієнти NComputing в своїх комп'ютерних лабораторіях.
2015 Cool Tool Award - Краще рішення для віртуалізації
EdTech Digest оголосив переможців своєї щорічної премії, висвітлюючи найкращі і яскраві інструменти та лідерів, що штовхають вперед сьогоднішню революцію освіти. NComputing виграє за краще рішення для віртуалізації.
2014 Network Products Guide - Гарячі Компанії та кращі товари
Network Products Guide Hot Companies and Best Products є одним з провідних нагород в області інформаційних технологій, якою нагороджують кращі в світі, продукти і послуги, гарячі технології, керівників і їх управлінську команду. У червні 2014 року NComputing vSpace був удостоєний бронзи в номінації "Краще Програмне забезпечення".
2014 CRN Віртуалізація 50
CRN представляє свій щорічний список постачальників віртуалізації, які повинні бути на радарі каналу. У лютому NComputing оголосила OneSpace, технологію, яка об'єднує та надійно поставляє додатки і файли на мобільні пристрої.
IDA Award 2013
NComputing виграє нагороду India Didactics Association (IDA) за видатні досягнення в апаратних засобах в галузі освіти.
CRN enthroned
NComputing стала чемпіоном каналу тонких клієнтів в Індії, посунувши минулорічного чемпіона Hewlett-Packard.
Network Product Guide's 2013 Гарячі Компанії та кращі товари.
Тонкі клієнти NComputing для Citrix HDX перемогли IBM та отримали золоту нагороду в категорії віртуалізації. NComputing також отримав заохочувальну премію в категорії Гарячі компанії.
The Computerworld Honors Program 2013
Заснована в 1988 році та вшановує тих, хто впроваджує інноваційні інформаційні технології, що сприяють соціальному, економічному та освітньому розвитку.
Best in Biz Найбільш інноваційна компанія 2012 року
NComputing визнана найбільш інноваційною компанією 2012 року. Best in Biz Awards є єдиною незалежною програмою нагород бізнесу за висновками представників преси та галузевих аналітиків.
Golden Bridge Переможець у категорії Бізнес та інновації 2012
NComputing виграє золоту нагороду за інноваційні приклади і кращі розгортання.
Red Herring 100 Переможець 2012
Ця нагорода підтверджує успішність інноваційної технології, стратегії впровадження та впливу на ринок в віртуалізації настільних систем.
Var India Brand Book
The Var India Brand Book визначили NComputing в якості однієї з найбільш надійних компаній в Індії.
NCN Найбільш інноваційні продукти 2011
На 5-тій NCN церемонії, де нагороджували ІТ-постачальників в різних категоріях, включаючи найбільш інноваційні продукти року NComputing була вручена нагорода за кращий інноваційний продукт.
Tech Awards Circle 2011
Переможці відібрані незалежним колом журналістів. Пристрій доступу NComputing L300 був обраний в якості переможця для SMB ринку та вважається "кращим з кращих" в комп'ютерній і споживчій галузі сьогодні.
InfoWorld's Green 15 Award
15 найбільш інноваційних компанії в усьому світі, які впроваджують екологічно чисті технології та продукти, спрямовані на підвищення ефективності використання енергії, переробки відходів, а також зменшення або усунення використання або виробництва шкідливих речовин.
Frost and Sullivan Лідерство в категорії Віртуалізація - Тонкі клієнти
Визначає кращі компанії, продукти та процеси, які досягли міжнародного рівня.
CHIP Продукт місяця
NComputing нагороджений за новаторське використання обчислювальної техніки та енергоефективності.
IT Resellers 100
NComputing виграв нагороду за кращий продукт (серія L).
PC Quest - India Award
NComputing премійована за забезпечення комп'ютерного доступу 5000 державним сільським школам в першу чергу у віддалених районах, де енергія та інфраструктура обмежені.
eIndia Digital Learning Awards
NComputing була відзначена нагородою за проект з оснащення кожної школи комп'ютерною лабораторією.
Scholastic Instructor, Teachers' Pick Award
Scholastic інструктор - провідне освітнє видання, яке допомагає педагогам в прийнятті рішень при придбанні нових продуктів для своїх шкіл. Клієнт NComputing був ретельно розглянутий в класах по всій країні та обраний для премії Вибір Вчителів.
BETT Award Finalist
NComputing є фіналістом премії BETT в категорії цифрових пристроїв у секторі освіти та рішень в галузі навчання.
CES - Design and Engineering Award
Визнали технологію NComputing, як революційну.
Silicon Valley Technology Fast 50
Щорічно визнає 50 найбільш швидко зростаючих компаній у Кремнієвій долині. Нагороди засновані на зростанні виручки в процентах протягом п'ятирічного періоду.
Frost & Sullivan Зелені обчислення
Frost & Sullivan, ведуча дослідницька компанія присудила нам премію в області тонкого клієнта. Наші продукти були відзначені як Eco-friendly (Екологічно дружні).
Tech Museum of Інноваційний лауреат
NComputing був визнаний за рішення, яке допомагає організаціям в країнах, що розвиваються заощадити на розгортанні, обслуговуванні, енергії і витратах на оновлення.
Gartner назвав "Крутий Виробник"
Gartner вибрала виробників, яких вони вважають інноваційними та ефективними. "Технології, які можуть допомогти користувачу зберегти місце, час і гроші."
WSJ Переможець у категорії обчислювальні системи
The Wall Street Journal розглянули понад 800 компаній в різних категоріях, і менше 4% отримали нагороду. Ми дуже пишаємося тим, що визнані найбільш інноваційною компанією.
Choice Top 100 Award
За технологію, що дозволяє оптимізувати витрати на комп'ютеризацію закладів освіти.
Рейтинг NComputing 5 золотих зірок
NComputing, Inc. була сертифікована, як Gold 5-Star. Компанія, яка гарантує виконання зобов'язань та партнерських програм.
EXPOCOMM Mexico Перше місце
Колегія з редакторів найпрестижніших технічних і ділових ЗМІ визначила Ncomputing, як краще рішення для малого та середнього бізнесу.
CeBIT Переможець у категорії Серверні технології
NComputing виграла дві з 9 серверних нагород.